BESTSELLERY
ANIRA GOLD
ANIRA GOLD
320,00 zł
szt.
BATAVIA- CZARNE, BEŻOWE, DŁUGIE, KOLCZYKI, SUTASZ,
BATAVIA- CZARNE, BEŻOWE, DŁUGIE, KOLCZYKI, SUTASZ,
289,00 zł 269,00 zł
szt.
KOLCZYKI DŁUGIE AŻUROWE PIĘKNE
KOLCZYKI DŁUGIE AŻUROWE PIĘKNE
89,00 zł 79,00 zł
szt.
KOLCZYKI Z KRYSZTAŁKAMI ZŁOTE
KOLCZYKI Z KRYSZTAŁKAMI ZŁOTE
79,00 zł 69,00 zł
szt.
 
Zwroty i reklamacje

 

Czas na zwrot 14 dni.
Zerwanie plomby gwarancyjnej powoduje zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy i zgodnie z art. 34 ust. 4 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta skutkować będzie potrąceniem 30% wartości zamówienia tytułem odszkodowania. 
 Należy dołączyć oświadczenie odstapienia umowy kupna na odległość . Zgodnie z treścia artykułu 38 § 1, § 3, § 11 ustawy o prawach konsumenta.
 Biżuteria SUTASZ wykonywana na zamówienie nie podlega zwrotowi. Klient przed wysyłką otrzymuje zdjęcie wykonanej biżuterii. Biżuteria jest wykonywana zgodnie z wymaganiami klienta. Zwrot możliwy tylko w przypadku gdy otrzymana biżuteria jest niezgodna z oferowanym produktem.  Koszt odesłania towaru ponosi kupujacy. 

W przypadku zwrotu towaru zawierającego ozdobne pudełko, odliczona zostanie  jego równowartość tj. 10 zł. Koszt odesłania towaru ponosi kupujący. 

 W przypadku nieodebrania przesyłki pobraniowej klient jest zobowiązany do zapłaty poniesionych kosztów tj. koszt wysyłki + koszt wysyłki zwrotnej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl